سلام.امروز 30 شهریور ماه روز تولد وحید شمسایی عزیزه. کسی که باعث مطرح شدن فوتسال ایران شد،کسی که خیلی ها به عشق اون به فوتسال میان،اینکه یه روزی بتونن کسی بشن مثل وحید شمسایی.کسی که تو فوتسالمون بهش خیلی مدیونیم.
وحید جان ، 34 امین بهار زندگیت مبارک.
توادت مبارک کاپیتان شمسایی.


http://comi-saba.persiangig.com/image/nini/elahe%20jan%20tavalodet%20mabarak7.jpg

اولین دعای من برات همیشه سلامتی بوده و هست و بعد
بهترین های زمین و آسمون رو برات توی این روز عزیز آرزو دارم
و اینکه به آرزوهات برسی.
تولدت هزاران بار مبارک آقای گل فوتسال جهان
.

http://ronika.persiangig.com/image/Tavalod/2.bmp

این هم یه پوستر به مناسبت امروز

برای دیدن بقیه پوستر ها به ادامه مطلب برید.


ادامه مطلب
نوشته شده توسط یه طرفدار در 89/06/30 |

 امروز براتون گزيده اي از زندگي وحيد شمسايي و عكسی از آقا وحيد و خانواده محترمشون به درخواست حامد عزيز رو ميذارم.اميدوارم خوشتون بياد.

زندگي نامه

وحید شمسایی یکی از ملی‌پوشان فوتسال ایران است. او متولد ۲۱ سپتامبر ۱۹۷۵ میلادی (30 شهريور 1355) در تهران است.اولین ورزشکار ایرانی است که یک کمپانی معتبر پوشاک ورزشی بین المللی اسپانسر او شده است ( PUMA ) او فوتسال را از گل کوچک بازی نمودن در پارک های نظام آباد آغاز کرد و فوتبال را بدلیل فعالیت تجاری کنار گذاشت پس از اینکه یک کلاهبردار تمام سرمایه او را به تاراج برد با کمک برادرش امیر شمسایی به دنیای فوتسال وارد شد و اولین مربیش مهدی ابطحی بود که دو سال با او در باشگاه پیمان قهرمان شد اولین بازی ملی شمسایی در برابر تیم ملی روسیه بود که در اصفهان در سال ( 1999) برگزار گرديد.داراي سه فرزند دختر به نامهاي نگار،كيانا وكيمياست. او هم اکنون عضو باشگاه فوتسال فولاد ماهان است.

افتخارات

او با ۳۲۲ گل زده ملی (تا تاریخ ۲۴ اردیبهشت ۱۳۸۶) در صدر برترین گلزنان تاریخ فوتسال جهان قرار دارد. او رکورد مانوئل توبیاس برزیلی را شکسته‌است. پیش از این توبیاس با ‪ ۳۰۲  گل زده درصدر برترین گلزنان تاریخ فوتسال جهان قرار داشت.

باشگاه‌ها

  1. پیمان تهران(باشگاه فوتسال) پیمان تهران 1379- 1378
  2. استقلال تهران 1381- 1380
  3. لاتزیو ایتالیا 1382
  4. ارم کیش قم1384-1383  
  5. تام ایران‌خودرو 1386 -  1385
  6. فولاد ماهان اصفهان  ...- 1387

نوشته شده توسط یه طرفدار در 88/10/06 |